MAS Sdružení Západní Krušnohoří

Průběžné informace

sponzorský vzkaz

Program na podporu komunitního života na venkově v roce 2020 nebude vyhlášen

Datum: 16. 4. 2020

V souvislosti s aktuálním stavem a s tím spojenou logickou změnou priorit podpor Ústeckého kraje nebude v letošním roce Program podpory komunitního života na venkově otevřen.

3. výzva Programu "Podpora komunitního života na venkově 2019" vyhlášena v pondělí 8. července

Datum: 8. 7. 2019

S radostí informujeme, že naše MAS, stejně jako dalších sedm MAS v Ústeckém kraji, mohla díky aktivitě Krajského sdružení Národní sítě MAS ČR a vstřícnosti Ústeckého kraje vyhlásit i 3. výzvu v programu "Podpora komunitního života na venkově".

2. výzva Programu "Podpora komunitního života na venkově 2019" bude vyhlášena v pondělí 17. června

Datum: 15. 6. 2019

S radostí informujeme, že naše MAS, stejně jako dalších sedm MAS v Ústeckém kraji, mohla díky aktivitě Krajského sdružení Národní sítě MAS ČR a vstřícnosti Ústeckého kraje vyhlásit i 2. výzvu v programu "Podpora komunitního života na venkově".

1. výzva v programu Podpora komunitního života na venkově 2019 vyhlášena

Datum: 9. 5. 2019

S radostí informujeme, že naše MAS, stejně jako dalších sedm MAS v Ústeckém kraji, mohla díky aktivitě Krajského sdružení Národní sítě MAS ČR a vstřícnosti Ústeckého kraje vyhlásit 1. výzvu v programu "Podpora komunitního života na venkově".

Program komunitního života na venkově 2019 - předpokládaný harmonogram realizace

Datum: 4. 5. 2019

MAS Sdružení Západní Krušnohoří předpokládá realizaci programu podle následujícího harmonogramu:

Program komunitního života na venkově 2019

Datum: 4. 5. 2019

V pondělí 29. dubna Zastupitelstvo Ústeckého kraje schválilo rozdělení dotací dotačního programu Podpora komunitního života na venkově v roce 2019 pro 8 místních akčních skupin působících na území Ústeckého kraje.

Info e-mailem

Novinky e-mailem

Pozvánka

PORTA APERTA

Pozvánka

Plakát Březno vinobraní

 

Upozornění

Upozorňujeme návštěvníky všech námi pořádaných veřejných akcí na skutečnost, že na akcích může být pořizována foto nebo videodokumentace. Každý účastník námi pořádané veřejné akce svým vstupem na akci bere na vědomí a souhlasí s tím, že může být zaznamenán na video nebo fotodokumentaci, která může být použita pro další veřejné šíření.